Clinics bij PGM de Baander

Ook dit jaar organiseren we weer clinics bij De Baander Pgm 🐴😃
Dit doen we mede om inkomsten te genereren voor onze stichting Paardrijden voor Gehandicapten.
Met je deelname aan een clinic steun je dus ook onze stichting 😍
Zo staan op de Agenda:
– Springclinic o.l.v. Simone Altenburg
– Dressuur aan de hand o.l.v. Karolien Nefkens
– Dressuurclinic o.l.v. Nicole de Leeuw
– Trail & Western o.l.v. Paulette Zorn
Opgave of meer informatie over de clinic(s), stuur dan een mailtje naar Christien van der Weerd
Voor al onze clinics geld VOL=VOL.
Volg ons op Facebook ‘De Baander PGM’ voor actuele informatie.
 
Call Now Button

Word donateur!

Een organisatie als de stichting PGM is voor haar activiteiten in belangrijke mate afhankelijk van de inbreng van sponsoren, donateurs, fondsen ed. ​Deze steun kent vele vormen. Een bijdrage leveren kunt u doen door middel van bijvoorbeeld schenken van materiaal, een financiële donatie voor het mogelijk maken van een evenement of bijvoorbeeld de aanschaf van een paard. ​Indien gewenst kan hier een tegenprestatie tegenover staan: naamsvermelding op onze website of het plaatsen van een reclamebord in de rijbak of tijdens een evenement.